Výuka online

Vítejte na stránkách určených pro výuku z domova.

Návod k registraci do třídy na: „Škola v pyžamu.“

Stránka je podporována ve všech prohlížečích, kromě Internetu Exploreru.

Využívat ji můžete na všech Vašich zařízeních – PC, tablet, telefon. Doporučujeme využívat prohlížeč Google chrome.

• Odešli kontaktní email své třídní učitelce
  • Jakmile ti dorazí zpáteční odpověď s odkazem pro vstup do třídy, stačí jen kliknout na tento odkaz
  • Otevře se ti registrační stránka, zadej všechny údaje a zaregistruj se do třídy
  • Pak už jen čekej na pravidelné zadávání úkolů
  • Přidej si kliknutím na hvězdičku stránku do oblíbených, ať ji nemusíš neustále vyhledávat
  • Přihlas se i na svém mobilním telefonu, a to v internetovém prohlížeči telefonu, to z něj se nejlépe pomocí fotoaparátu odesílají vypracované úkoly

Videonávod 1:

Videonávod 2:

Videonávod 3:

Milí žáci, vážení rodiče,

jelikož se doba uzavření škol stále prodlužuje, potřebují učitelé pravidelněji komunikovat s dětmi i s vámi.

Zpětná vazba je pro všechny velice důležitá. Proto jsme se rozhodli začít postupně využívat ke komunikaci, výuce na dálku, zadávání a kontrole některých úkolů výukový on-line portál ŠKOLA V PYŽAMU. Měl by nám všem pomoci v této obtížné situaci. Pomocí této aplikace by měli být sami žáci schopni komunikovat se svými učiteli jen pomocí chytrého telefonu. Abychom mohli tuto aplikaci využívat, potřebujeme vždy žákům stejné třídy zaslat na email speciální odkaz k přihlášení do dané třídy.

Zašlete tedy, prosím, všichni svým třídním učitelům na jejich pracovní email (jmeno.prijmeni@zsholice.cz) emailovou adresu každého žáka, nebo některého z rodičů. Na tento kontakt poté třídní učitelé odešlou email s příslušným odkazem a pokyny k přihlášení do aplikace. Případně pomozte dětem zřídit vlastní emailovou adresu, která bude sloužit k výuce, kterou však nezapomenete pravidelně kontrolovat.

(VIII. A: stepanka.dubova@zsholice.cz, IX. A: lenka.cerna@zsholice.cz)

Děkujeme všem za spolupráci

Budete-li potřebovat cokoli konzultovat, kontaktujte vyučující formou mailu. Všechny mailové adresy jsou k dispozici na stránkách školy (jmeno.prijmeni@zsholice.cz).

Užitečné odkazy:

Pokud nejste vlastníky licence Microsoft Office, zde je alternativa dvou free kancelářských balíků (LibreOffice, OpenOffice), které poslouží k práci z domova. (náhražka Word, Excel…)